بولارد استیل

یکی از محصولات تولیدی توسط گروه رامند بولارد های امنیتی ضد زنگ (بولارد استیل) و موانع محافظ است. امروزه در سراسر جهان در ساختمان های مختلف، وسیله ای برای توقف وسایل نقلیه و تامین امنیت ساختمان و حفاظت از آن تعبیه می شود.

با استفاده از متریال استنلس استیل می توان در کنار تامین استحکام و عمر مفید بالای بولارد ها، شکل زیباتری به آن‌ها بخشید. چرا که متریال استنلس استیل، ضد زنگ و ضد خوردگی بوده و به راحتی روی آن خط و خش نمی افتد. همچنین رنگ بولارد استنلس استیل تا سالهای سال ثابت باقی می ماند.

از این رو با استفاده از این متریال بولاردها و تجهیزات امنیتی کارآمد و در عین حال زیباتری داریم. رامند دکور خدمات ساخت و همچنین نصب انواع مانع های امنیتی ضد زنگ (بولارد استیل) را انجام می‌دهد. این مانع ها امکان هوشمندسازی نیز دارند. مثلا می‌توان هم در نوع ثابت و هم در نوع متحرک از آن‌ها استفاده کرد. نوع متحرک آن‌ها معمولا به صورت دستی یا هوشمند داخل زمین فرو می‌روند.
بولارد های امنیتی قابل استفاده در پایگاه‌های نظامی، فرودگاه ها، استادیوم ها، فروشگاه ها، مرکز خرید های بزرگ، پارک ها، بانک ها، شرکت های بزرگ و سایر مناطق دارای عبور و مرور عابرین پیاده و پروژه های خاص تر می باشد. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید با همکاران ما در بخش فروش تماس بگیرید.

 

Rate this page