درب استیل اتوماتیک

درب استیل اتوماتیک

 

درب استیل اتوماتیک می تواند در ساختارها و ساز و کارهای بسیار متنوعی ساخته شود. این نوع درب طرح ها و مدل های فراوانی دارد. یکی از رایج ترین نوع این مدل درب های استیل، درب استیل کشویی است. که به علت کشویی بودن فضای بسیار کمی را اشغال می کند. این نوع درب استیل یکی از بهترین گزینه ها برای درب فروشگاه و فضاهای عمومی است.

از ویژگی‌های برجسته‌ی درب استیل اتوماتیک از نوع کشویی می توان به نرمی و بی صدایی در باز و بسته شدن و امکان تردد بالای افراد اشاره کرد. معمولاً از شیشه های سکوریت ۱۰ میلی متری که قابل ارتقا تا شیشه های دو جداره ۲۰ میلیمتری هستند به عنوان شیشه این درب استفاده می گردد.

درب اتوماتیک می تواند خیلی ظریف، ساده و سبک ساخته شود. در طراحی این درب ها از یک قاب استیل نازک و ظریف و شیشه یکپارچه سکوریت یا لمینت استفاده می گردد. درب اتوماتیک کشویی برای فضاهایی قابل استفاده از که از عرض کافی برخوردار باشند. زیرا حداقل ۵۰ درصد آن برای نصب لنگه‌ی ثابت این درب استفاده می‌شود.

و با بازشدن درب کشویی تنها نیمی از عرض آن برای رفت و آمد قابل استفاده است. این نوع در به طور گسترده ای در فروشگاه ها، مرکز خرید ها، بیمارستان ها، فضاهای اداری و تجاری استفاده می شود. برخی اوقات به دلیل تردد بسیار بالا رهگذر ها و عابرین پیاده، این درب خود به خود بارها باز و بسته می شود که ممکن است باعث هدر رفت انرژی بنابراین در این مکان ها از یک دکمه فشاری استفاده می شود که اگر کسی بسته ورود به داخل فضا را داشته باشد با فشردن دکمه درب را باز کند.

درب پارکینگ اتوماتیک

این روزها درب‌های پارکینگ نیز همه از نوع اتوماتیک هستند و با یک ریموت کنترل از راه دور باز و بسته می‌شوند. شما می‌توانید برای درب گاراژ یا پارکینگ خود از درب استیل پارکینگی که توسط رامند دکور ساخته می‌شود استفاده کنید. این نوع درب اتوماتیک می‌تواند به شکل لولایی یا ریلی ساخته شود و شما می‌توانید بنا به عرض بنای خود و نیازتان از بین آن‌ها انتخاب کنید. درب استیل رامند به صورت کامل ساخته و نصب می‌گردد. مجموعه‌ی رامند گروهی سفارشی ساز است که می‌تواند درب استیل سفارشی شما را در ابعاد خاص خودتان و با رعایت ریز نکات مورد نظر شما بسازد.

درب استیل اتوماتیک می تواند به شکل لولایی نیز ساخته شود. سنسور نصب شده وقتی نزدیک شدن فردی را احساس می‌کند به لولا فشار وارد کرده و درب را به صورت اتوماتیک باز خواهد کرد. این نوع در می تواند در مکان هایی استفاده شود که درب کشویی قابل نصب نباشد. درب های چرخشی نیز می توانند به شکل اتوماتیک ساخته شوند.

این سبک درب ها معمولاً دارای سه یا چهار بال هستند که درون یک محفظه استوانه ای قرار گرفتند. درب های چرخشی یا گردان بیشتر در مکان های پرتردد مثل هتل ها ساختمان های تجاری و بازرگانی بزرگ بیمارستانها و غیره استفاده می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ساخت و قیمت درب استیل می توانید با کارشناسان رامند تماس بگیرید.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code