درب استیل ارزان ؛ با هزینه‌های نگهداری پایین

درب استیل ارزان ؛ با هزینه‌های نگهداری پایین

 

شما ارزان بودن یک کالا را چطور تعریف میکنید؟

آیا قیمت تمام شده کالا را همان مبلغی می دانید که برای خرید آن پرداخت می کنید؟

قاعدتا برای خرید درب استیل ارزان وارد این صفحه شده اید، پس بیایید با هم فاکتورهایی که باعث ارزان تر شدن یک درب استیل می‌شود را با هم بررسی کنیم.

شما همیشه هزینه های تمام شده برای یک کالا را همان ابتدا پرداخت نمی کنید. بلکه ممکن است در دوره های کوتاه مدت یا بلند مدت، هزینه‌هایی را برای سرویس و یا نگهداری آن کالا صرف کنید. مثلاً در مورد درب، اگر شما یک درب آهنی برای ساختمان خود نصب کنید، باید به صورت دوره ای آن را رنگ آمیزی کنید.

چراکه متریال آهن به راحتی زنگ می زند. و ممکن است در اثر برخورد با رطوبت دچار خوردگی شود. همچنین قفل و یراق آلات مورد استفاده در درب ممکن است نیاز به تعمیر و یا تعویض داشته باشد. برای خرید درب استیل ارزان، باید طرحی را پیشنهاد کنید که پیچیدگی هایی برای ساخت نداشته باشد و هزینه تولید آن پایین باشد.

یکی از مواردی که باعث افزایش قیمت درب استیل می‌شود، استفاده از برخی مواد زینتی مانند چوب ها و یا شیشه هایی است که کیفیت و قیمت بالایی دارند. و در صورت نصب روی درب باعث افزایش قیمت آن می شوند. در برخی موارد انتخاب های شما برای ارزان تر شدن یک درب استیل، ممکن است موجب افت کیفیت آن نیز بشود. بنابراین باید بگوییم ارزان به چه قیمت؟

! اگر شما  یک درب استیل با کیفیت که تا سالهای سال پابرجا باقی می ماند و نیاز به هزینه های جانبی تعمیر و نگهداری ندارد تهیه کنید،.

پس چرا باید از متریال ارزان و بی کیفیت استفاده کنید؟

عامل بعدی برای تولید درب استیل ارزان، تولید در تعداد بالاست. زیرا برای تولید درب استیل در تعداد بالا ، هزینه های ساخت به مقدار زیادی کاهش پیدا می کند. بنابراین شما می‌توانید مبلغ کمتری را بابت خرید درب استیل پرداخت کنید.

استفاده از دستگیره های مختلف با قیمت های متفاوت و همچنین یراق آلات و اکسسوری های متنوع دیگر، از جمله لولا، آرام بند و دیگر موارد باعث افزایش و یا کاهش قیمت درب استیل می‌شود. بنابراین نمی‌توان یک فرمول کلی برای قیمت درب استیل معرفی کرد. چرا که با تغییر هر یک از این پارامتر ها، قیمت درب استیل تغییر می کند. شما می توانید با کارشناسان ما برای تعیین قیمت دقیق درب استیل  مورد نظر خود، تماس حاصل فرمایید.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code