درب استیل خاص

درب استیل خاص

 

درب استیل خاص برازنده ی ساختمان های خاص و زیباست. این روزها بسیاری از طراحان حوزه ی ساختمان برای کاراکتر بخشیدن به سبک معماری خود، از طرح هایی ویژه و جدید استفاده می کنند. اما چه عواملی یک طرح را ویژه و متفاوت می سازد؟ نمای یک ساختمان اولین بخشی است که درباره ی سبک معماری، ساختار و طراحی یک بنا سخن می گوید.

نماهای خاص و متفاوت بیانگر نوآوری و دید خلاقانه ی معماران ساختمان است. معمار می تواند با طراحی های خاص و متفاوت حسی متفاوت را در مردم برانگیزد.

برخی نماهای خاص تنها برای تزیین و زیبایی ساختمان به این شکل ساخته شده اند. اما برخی از آنها معنی، مفهوم و کاربرد ویژه‌ای دارند. برای طراحی یک درب و ورودی خاص برای ساختمان می‌توان از این محصول استفاده کرد. درب استیل گزینه ای محکم و نامیراست و خیال شما را از بابت کیفیت درب ورودی را راحت می سازد.

متریال فوق العاده ی استنلس استیل قابل تبدیل به بسیاری از طرح های خاص و مدرن است. و رنگ خنثی استیل باعث می شود تا درب استیل خاص بتواند به خوبی با هر نمایی از ساختمان ست و همگون شود.

چه مواردی یک درب را خاص می کند؟

اولین چیزی که یک درب ورودی را خاص و متفاوت جلوه می‌دهد، زیبایی، درخشندگی و ابهت خیره کننده ی آن است. درب استیل خاص می تواند چنان با ظرافت ساخته شود که چشم هر بیننده ای را به خود خیره کند. توجه به ریزه کاری ها در نقاط جوش و اتصال، نکته بسیار مهمی در ساخت این نوع درب می باشد.

استفاده از دستگیره ی خاص و زیبا می تواند تاثیر بسزایی در ظاهر درب ورودی داشته باشد. یک درب استیل خاص زمانی به طور ویژه مورد توجه قرار می گیرد، که کارایی خوبی نیز داشته باشد. بنابراین باید از یراق آلات و اکسسوری هایی استفاده کرد که نرمی در حرکت را به زیبایی به نمایش بگذارند.

گروه رامند از بهترین برندهای آرام بند های جهان همچون NHN ، Dorma ، Assa Abloy ، Geze ، Meroni ، DAF KILIT ، Yale ، Venus Glass ، Kale استفاده می کند. تا باز و بسته شدن درب به نرمی و سادگی انجام پذیر باشد. این کار فقط با انتخاب یک آرام بند گرانقیمت امکان‌پذیر نیست، بلکه باید متناسب با وزن درب و کاربرد آن (یعنی میزان تعداد باز و بسته شدن آن در روز) یک آرام‌بند متناسب انتخاب کرد.

همواره تکنولوژی باعث خاص تر شدن بخش های مختلف ساختمان های مدرن می شود. درب استیل خاص نیز از این قاعده مستثنی نیست. درب های استیل رامند دکور به صورت سفارشی ساخته می شوند. یعنی این مجموعه توانایی نصب هرگونه اکسس کنترل امنیتی یا سیستم های مدرن دیگر روی درب را دارد.

بنابراین زیبایی و کارآیی در کنار هم خاص بودن را به ارمغان می آورند. درب استیل خاص در مدل های تمام استیل، استیل و شیشه، استیل و چوب و دیگر مدل ها قابل ساخت است. این درب می‌تواند به عنوان درب استیل پارکینگ، درب استیل نفررو، درب استیل ورودی مجتمع مسکونی، درب استیل لابی و یا درب استیل داخلی ساختمان مورد استفاده قرار بگیرد. برای کسب هرگونه اطلاعات بیشتر درباره انواع و قیمت درب استیل میتوانید با همکاران ما در مجموعه رامند دکور تماس حاصل فرمایید.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code