درب استیل ضد سرقت

درب استیل ضد سرقت

 

درب‌های ضد سرقت در مکان‌هایی که امنیت آنها از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است، مانند بانک ها و موسسه های اعتباری و طلا فروشی ها استفاده می‌شود. یکی از جدیدترین نمونه‌ها، درب استیل ضد سرقت است. این درب‌ها قابل نصب برای فضاهای مسکونی و تجاری هم هستند.

به صورت کلی درب یا قفلی که به هیچ وجه باز نشود، وجود خارجی ندارد! قفل‌ها می‌توانند سرقت را به تاخیر بیاندازد و قفل مرغوب می تواند این زمان را طولانی و طولانی تر کند. چرا که هرچقدر باز کردن قفل سخت‌تر و پر زحمت‌تر باشد، امکان منصرف شدن سارق از سرقت و همچنین امکان اطلاع یافتن صاحب قفل از سرقت بیشتر می شود.

به طوری که در فضای امنیتی وقتی سارقی قصد باز کردن قفل را داشته باشد آژیرهای خطر به سرعت به صدا درمی‌آیند و اقدامات لازم برای دستگیری سارق به سرعت انجام می‌شوند. در نتیجه برای داشتن یک درب استیل ضد سرقت می توان از قفل های بسیار مرغوب استفاده کرد. امکان نصب هرگونه قفل داخلی و خارجی از جمله قفل های ایتالیایی، آمریکایی و آلمانی روی درب‌های استیل وجود دارد.

با داشتن  این محصول از ورود افراد ناشناس به فضای داخلی خود جلوگیری کرده و از آن به راحتی محافظت می کنید. طبیعتاً با استفاده از قفل‌ها و ملزومات گران قیمت‌تر و باکیفیت تر، قیمت محصول ساخته شده نیز بیشتر می‌شود. این نوع درب بیشتر به عنوان درب استیل بانک یا درب استیل فضاهای امنیتی استفاده می‌شود.

یکی از محصولات مجموعه‌ی رامند، درب استیل ضد سرقت است. در ساخت این محصول از متریال بسیار با کیفیت استنلس استیل تایوانی استفاده می‌شود. یکی از مهم ترین دلایل ضد سرقت بودن یک درب استیل، جنس محکم بدنه‌ی آن است که از فولاد تشکیل شده است. شیشه‌های استفاده شده در این محصول، طبق نظر مشتری می‌تواند لمینت یا سکوریت و حتی ضد گلوله باشد. و برای انتخاب قفل این درب استیل با کیفیت نیز گزینه‌های بی شماری پیش روی شما قرار دارد. هر قفلی از هر برندی در جهان، روی این نوع درب قابل نصب است. برای  کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می‌توانید باما تماس بگیرید.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code