درب استیل نفر رو

درب استیل نفر رو

برای ورودی ساختمان های مسکونی و تجاری معمولاً درب استیل نفر رو به صورت ست و هماهنگ با درب پارکینگ ساخته می شود. بدین منظور از مدل یکسان و متریال یکسان برای هر دوی آنها استفاده می شود و برخی اوقات به دلیل کمبود فضا درب استیل نفر رو در داخل درب پارکینگ تعبیه می شود. در این صورت باید ظرافت کار استاد کار بسیار بالا باشد تا بتواند این نوع درب را به زیبایی بسازد.

درب استیل نفررو در ساختمان های متفاوت معمولاً مدل های متفاوتی دارد. مثلاً برای ساختمان‌ های اداری و تجاری از مدل های ساده تری استفاده می شود. برای مثال درب استیل مورد استفاده برای یک اداره می تواند به شکل یک قاب استیل ساده با شیشه های بزرگ و یکپارچه باشد. دستگیره های بلند تمام استیل به زیبایی این نوع درب می‌ افزاید.

اما برای ورودی منزل تنوع بسیار بالایی در مدل های درب استیل نفر رو وجود دارد. برای مثال شما می توانید از انواع متریال ها در کنار استنلس استیل استفاده کنید. مدل های ساده، مینیمال، فانتزی، کلاسیک و حتی سنتی برای ساختمان های مسکونی قابل استفاده است.

متریال مورد استفاده در ساخت درب

متریال پایه ی مورد استفاده در ساخت این درب استیل پروفیل های YC تایوانی که از آلیاژ استنلس استیل ۳۰۴ تشکیل شدند می باشد. شیشه های مورد استفاده ی گروه صنعتی رامند طبق نظر مشتری می‌تواند لمینت، سکوریت و یا ضد گلوله باشد. استفاده از آرام بند مرغوب برای باز و بسته کردن درب استیل نفر رو از اهمیت بالایی برخوردار است.

زیرا این در به کرات باز و بسته خواهد شد و اگر آرام بند نامرغوب و یا نامناسب برای در استفاده شود ممکن است پس از مدتی کوتاه نیاز به چندین بار سرویس و تعمیر داشته باشد. بنابراین دقت کنید که از چه برند آرام بندی برای درب استیل نفر روی خود استفاده می کنید. البته ممکن است شما از یک برند بسیار خوب استفاده کنید، اما نتیجه ی خوبی نبینید. زیرا انتخاب آرام بند به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد. مثلاً وزن درب و کاربرد آن و تعداد دفعات بزرگ و بسته شدن تاثیر مستقیمی در انتخاب نوع آرام بند می گذارند.

قیمت درب استیل نفررو

برای محاسبه ی قیمت درب استیل نفر رو به ابعاد سفارشی آن نیاز پیدا می کنیم. زیر درب استیل رامند یک محصول سفارشی است و هر درب با ابعاد خاص مورد نظر مشتری و طرح و مدل پیشنهادی او ساخته خواهد شد. بنابراین میزان متریال استفاده شده و میزان ظریف کاری روی درب، تاثیر مستقیمی بر روی قیمت آن می گذارد.

همچنین استفاده از قفل و دستگیره و آرام بند های مختلف روی درب استیل نفر رو منجر به تفاوت قیمت روی انواع مختلف آن خواهد شد. بنابراین نمی توان یک فرمول کلی برای قیمت درب استیل بیان کرد. شما می توانید با همکاران ما در بخش فروش رامند دکور تماس حاصل فرمایید و در زمینه قیمت درب استیل از مشاوره ی رایگان همکاران ما استفاده نمایید.

برای زیبایی بخشیدن بیشتر به درب استیل نفر رو پیشنهاد می شود از نورپردازی های خاص در اطراف آن استفاده کنید. در این صورت نمای فوق‌العاده‌ای در هنگام شب به ورودی ساختمان خود می بخشید.

تنوع بسیار بالا در مدل‌های این نوع درب، از جمله درب استیل مدرن، درب استیل لوکس، درب استیل کلاسیک و درب استیل سنتی موجب شده است تا بسیاری از طراحان در حوزه ساختمان از این درب برای ورودی استفاده کنند. کیفیت و کارایی بالای درب استیل و همچنین امنیت بالای آن می تواند خیال شما را تا سالهای سال راحت نگه دارد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code