درب استیل ورودی ساختمان

درب استیل ورودی ساختمان

در معماری سازه ها و بناهای مسکونی و تجاری ورودی ساختمان از اهمیت بالایی برخوردار است. زیرا مشتری یا میهمان شما ابتدا نمای خارجی و ورودی ساختمان شما را می بیند. اولین عنصری که هر فردی برای ورود به ساختمان آن را لمس می کند، درب ورودی آن است. درب استیل ورودی ساختمان بهترین گزینه ی ممکن برای ساختمان های مسکونی و تجاری است.

درب استیل ورودی ساختمان چه ساختار و ساز و کاری دارد؟

این نوع درب می‌تواند با استفاده از ساز و کارهای بسیار متفاوتی ساخته شود. از جمله درب استیل لولایی، درب استیل ریلی یا کشویی، و درب استیل سکشنال. ورودی ساختمان ممکن است به درب نفر رو، درب پارکینگی یا درب لابی نیاز داشته باشد. هر کدام از این ورودی ها ساز و کار و مدل خاص خود را دارند. مجموعه رامند می تواند درب ورودی ساختمان را در هر ساز و کار و هر مدل خاصی به صورت سفارشی بسازد.

مدل های مختلف درب استیل

درب استیل در مدل های بسیار متنوعی ساخته می شود. ازجمله؛ تمام استیل، استیل و شیشه، استیل و چوب و … . این تنوع در نحوه ی ساخت می تواند این امکان را به شما بدهد که هر طرح یا ایده ای که در ذهن دارید را بتوانید روی آن پیاده کنید. وقتی به یک مجموعه سفارشی ساز سفارش ساختن درب استیل می دهید، می توانید دربی با ابعاد سفارشی و ظاهری یونیک و بی همتا دریافت کنید.

کیفیت بی نظیر و زیبایی خیره کننده ی درب استیل

یکی دیگر از مزایای مهم درب استیل ورودی ساختمان، کیفیت بی نظیر و نامیرا بودن آن است. زیرا این درب از متریال استنلس استیل که ضد زنگ و ضد خوردگی است ساخته می شود. این متریال می تواند در طیف گسترده ای از آب و هوا های مختلف تا سال های سال، سالم و زیبا بماند. بدون شک هیچ متریال دیگری در درخشندگی و زیبایی برای ساخت درب، به پای آلیاز استنلس استیل نخواهد رسید.

پروفیل های استیل با تکسچر های متنوع به صورت براق (میرور یا آینه ای) و به صورت خش دار در ساخت درب استیل قابل استفاده است. تمیزی و ظرافت کار استادکاران رامند، بدون شک می تواند شما را شگفت زده کند! توجه به جزئیات یکی از ویژگی های اصلی این مجموعه است.

همچنین با استفاده از بهترین متریال یعنی پروفیل های YC تایوان و بهترین اکسسوری ها و یراق آلات، همچون قفل ها، آرام بند ها، و دستگیره های برند موجب خاص بودن و باشکوه بودن درب های استیل این مجموعه شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه و همچنین قیمت درب استیل می توانید با کارشناسان رامند تماس حاصل فرمایید و مشاوره رایگان دریافت کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code