درب استیل ویلایی

درب استیل ویلایی

 

یکی از فاکتورهای مهم برای انتخاب یک درب برای ویلا، باغ، یا حیاط،  متریال به‌کار رفته در ساخت آن درب است. چرا درب استیل ویلایی از محبوبیت بالایی برخوردار است؟ باهم این موضوع را بررسی خواهیم کرد. مثلا برای ساخت یک درب برای ویلایی در شمال کشور که دارای آب و هوایی مرطوب، باران‎‌های شدید و گاهی آفتاب شدید است، نمی‌توان از هر متریالی استفاده کرد. برای مثال، چوب در چنین شرایطی به مرور پوسیده می‌شود.

یا به دلیل رطوبت دچار اعوجاج شده و شکل و فرم کلی خود را از دست می‌دهد. یکی دیگر از معایب چوب برای استفاده در ساخت درب در شمال کشور، مورد حمله قرار گرفتن توسط حشرات و حیوانات موذی مانند موریانه است.

استفاده از فلز نیز چالش‌های بخصوص خود را دارد. برای مثال درب ساخته شده از آهن در رطوبت بسیار بالا پس از چندی دچار خوردگی یا زنگ زدگی می‌شود. و با ایجاد زنگ زدی روی سطح آن، هم استحکام و کیفیت آن دچار افول شده و هم زیبایی درب تحت تاثیر قرار می‌گیرد. باید از رنگ‌ها و پوشش های مناسب برای حفاظت از آن استفاده کرد.

که البته همین کار نیز نیاز به تکرار و ترمیم طی سال‌های متوالی دارد. بنابراین می‌توان از فلزی استفاده کرد که دچار خوردگی و زنگ زدگی نشود؛ یعنی استنلس استیل.

بهترین درب برای ویلا 

درب استیل مناسب ترین انتخاب برای ویلا، باغ و حیاط در هر شرایط آب و هوایی است. درب استیل ویلایی، در دمای بالا و پایین تاب می‌آورد، زیر باد و باران و برف و آفتاب شدید مقاوم مانده و مثل روز اول دوام می‌آورد، و همچنان زیبایی و فرم اولیه‌ی خود را حفظ می‌کند. به علاوه درب استیل ویلایی گزینه‌ای درخورد و زیبا برای عمارت ها و ویلاهای خاص شماست.

رامند دکور سازنده ی درب استیل ویلایی، امکان ساخت و ارسال این درب به تمام نقاط میهن عزیزمان، حتی دور ترین جزیره های خلیج فارس را دارد. همچنین امکان ارسال درب استیل ویلایی به کشور های همسایه نیز وجود دارد. کافی‌ست برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان رامند دکور تماس حاصل فرمایید و مشاوره‌ی رایگان در زمینه‌ی ساخت درب استیل با کیفیت برای ویلای خود دریافت کنید.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code