درب استیل پاساژ

درب استیل پاساژ

 

در گذشته مردم از بازارها یا بازارچه ها وسایل مورد نیاز خود را می خریدند. امروزه این بازارها جای خود را به مرکز خرید یا پاساژها داده اند. پاساژ ها در یک ساختمان یا مجموعه ای از ساختمان ها ساخته می شوند که شامل مغازه ها و فروشگاه های مختلف هستند. آن ها درون راهرو های بلند و شیک که عبور و مرور را برای مردم راحت تر می کند، ساخته شده اند. درب استیل پاساژ، دربی شیک و زیبا جهت استفاده در، ورودی پاساژ است.

امروزه معمولا پاساژ ها چند طبقه هستند و با پله برقی یا آسانسور می توان به طبقات بالا رفت. پاساژ ها تنها از فروشگاه ها تشکیل نشده اند. بلکه معمولاً بخش های تفریحی نیز دارند. از پاساژهای مهم شهر تهران می‌توان به پاساژ کوروش، ارگ پالادیوم و قائم اشاره کرد. در دیگر شهرهای بزرگ کشور نیز پاساژها و مرکز خریدهای بزرگ معروفی وجود دارند. از جمله؛ مرکز خرید قلب شهر در اصفهان که هفتمین مرکز خرید بزرگ جهان است و مرکز خرید خلیج فارس شیراز که دوازدهمین پاساژ بزرگ دنیاست.

طراحی داخلی مجتمع های تجاری

امروزه طراحی داخلی مجتمع های تجاری از اهمیت بالایی برخوردار است. زیرا روز به روز به تعداد مجتمع های تجاری و پاساژ ها افزوده می شود و رقابتی تنگاتنگ در میان آن ها شکل می گیرد. بنابراین برای هر چه زیباتر ساختن یک مرکز خرید باید از متخصص هایی به نام در امر طراحی و ساخت استفاده کرد. نمای خارجی پاساژ یا مرکز خرید از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. زیرا بسیاری از مردم در هنگام عبور کردن از مقابل آن ترغیب می شوند تا داخل پاساژ را نیز بررسی کنند.

درب ورودی پاساژ می تواند درب بزرگ اتوماتیک می باشد. که به علت تعدد باز و بسته شدن باید کیفیت ساخت بالایی داشته باشد. زیرا اگر محکم و کارا ساخته نشود عمر مفید بسیار کمی خواهد داشت.

بنابراین برای قسمت ورودی پاساژ، درب استیل پاساژ پیشنهاد می شود. درب استیل پاساژ قابل ساخت در انواع دستی و اتوماتیک می باشد. امروزه بسیاری از درب های اتوماتیک ریلی یا کشویی برای پاساژها و مرکز خرید ها از عمر مفید بالایی برخوردار نیستند. بنابراین می‌توان از متریالی قوی تر برای ساخت این درب ها استفاده کرد. این درب استیل می تواند به صورت اتوماتیک چرخشی یا گردان نیز ساخته شود.

نصب انواع اکسس کنترل ها

بنابراین شما می توانید زیبایی مثال زدنی و بهره وری از تکنولوژی را به نهایت خود برسانید. نصب انواع اکسس کنترل ها و سیستم های امنیتی هوشمند بر روی درب استیل پاساژ، امکان پذیر است. علاوه بر این به دلیل اینکه گروه رامند دکور مجموعه ای سفارشی ساز است، امکان استفاده از هرگونه یراق آلات از برند های برتر دنیا و همچنین اکسسوری های مختلف وجود دارد.

رامند دکور از برندهای به نامی همچون Meroni ، NHN ، Assa Abloy ، Dorma ،Geze در ساخت درب استیل پاساژ خود استفاده می کند. شما می توانید برای مشورت در زمینه خرید و اطلاع از قیمت درب استیل، با کارشناسان رامند دکور در بخش فروش تماس حاصل فرمایید.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code