سرویس خواب استیل

دکوراسیون اتاق خواب نیز به اندازه ی سایر فضاهای منزل از اهمیت بالایی برخوردار است. آیا به خرید سرویس خواب استیل فکر کرده اید؟ امروزه مدرن ترین و مینیمال ترین دکوراسیون های اتاق خواب از وسایل استنلس استیل استفاده می کنند. تخت خواب استیل علاوه بر زیبایی چشمگیر، دوام و کارایی بی نظیری دارد.

در چیدمان داخلی اتاق خواب وسایل مختلفی به کار می رود که مهم ترین آن ها مجموعه ی سرویس خواب است. سرویس خواب شامل تخت خواب، میز عسلی پاتختی، لاو ست، میز آرایش و آینه است. تخت خواب استیل می تواند با پروفیل های آینه ای (Miror) که کاملا براق و درخشان هستند یا پروفیل های مات و خش دار ساخته شود. در نمونه های سفارشی حتی می توان از ترکیب این دو نوع پروفیل استفاده کرد.

رامند دکور همواره از متریال های کاملا با کیفیت برای ساخت محصولات خود استفاده می کند. بدین منظور در ساخت تخت خواب از پروفیل های استیل تایوانی YC استفاده می گردد. این پروفیل ها بهترین نوع متریال در بازار ایران به شمار می روند.

کیفیت و کارایی سرویس خواب استیل

کیفیت و کارایی یکی از مهم ترین ویژگی هایی است که هر خانواده ای آن را در نظر دارد. چرا که بسیاری از افراد از محکم نبودن کلاف تخت خواب خود ناراضی هستند. اما فولاد که به استحکام و مقاومت بسیار بالا مشهور است می تواند تا سال های سال کارایی روز اول خود را داشته باشد. استنلس استیل یا فولاد زنگ نزن در کنار زیبایی چشم نواز ، کارایی بی نظیری نیز دارد.

رامند دکور طراح و سازنده ی انواع سرویس خواب استیل، گروهی سفارشی ساز است. این مجموعه با داشتن توان فنی و مهندسی بسیار خاص در زمینه ی تولید کالاهای استنلس استیل و تجربه ی کافی در این امر در زمینه ی تولید انواع سرویس خواب نیز سفارش می پذیرد. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی نحوه ی ساخت و قمیت کالاهای استیل با کارشناسان فروش ما تماس حاصل  فرمایید و مشاوره ی رایگان در این زمینه دریافت کنید. در تصاویر زیر نمونه ای از تخت خواب های استیل به همراه میز عسلی استیل را مشاهده می کنید.

 

Rate this page