لوستر استیل

لوستر استیل مدرن

آیا لوستر مدرن با متریال استیل برای نورپردازی منزل مناسب است؟ می‌توان گفت نورپردازی مهمترین رکن یک دکوراسیون خوب و زیباست. زیرا شما هر چقدر در انتخاب وسایل و چیدمان آنها سلیقه و انرژی صرف کنید، اگر نورپردازی مناسبی نداشته باشید، دکوراسیون شما به چشم نخواهند آمد. بنابراین بعد از چیدمان اصلی وسایل منزل خود حتماً باید تجهیزات نورپردازی مناسبی را انتخاب کنید. برای انتخاب لوستر گزینه های بسیار زیادی پیش روست. اما واقعاً کدام یک درخور چیدمان داخلی خانه شما است؟

طراحی تجهیزات نورپردازی و لوستر دنیایی بی پایان است! شما می توانید با توجه به سبک دکوراسیون داخلی خود از بین آنها انتخاب کنید. اگر سبک دکوراسیون شما کلاسیک است می توانید از لوسترهای بزرگ با جزئیات زیاد و با مدل های کلاسیک استفاده کنید. اما اگر دکوراسیون مدرن، مینیمال و صنعتی شهری را انتخاب کرده اید، لوسترهای قدیمی حجیم چندان مناسب دکوراسیون شما نیستند. می‌توانید از سبک های جدید تر مانند لوستر استیل استفاده کنید.

هدف از خرید لوستر مدرن ( لوستر استیل )

مدل های لوستر مدرن طرح های ساده و مینیمالی دارند. و قابلیت این را دارند تا با بسیاری از دکوراسیون ها ست و هماهنگ شوند. گستره‌ی استفاده از لوستر مدرن به قدری زیاد است، که حتی می توانید برخی از آنها را با دکوراسیون های کلاسیک و قدیمی خود نیز هماهنگ سازید. لوستر مدرن در طرح ها، اندازه ها و سبک های متنوع موجود است. که برخی از آنها برای استفاده در منزل، اتاق ها آشپزخانه ها و سرویس ها طراحی شده اند و برخی نمونه های بزرگ و پر زرق و آنها قابل استفاده ها در تالارها و لابی های بزرگ است. این نوع لوستر از متریال های مختلفی ساخته می‌شود. مانند لوستر استیل ، لوستر چوبی یا لوستر آهنی.

لوستر مدرن می‌تواند در کنار سادگی و مینیمالی بسیار درخشان و پر زرق و برق و زیبا باشد. برای انتخاب لوستر مدرن از مدل لوستر استیل یا دیگر سبک ها باید ابتدا نیاز خود را به وضوح مشخص کنید و به این سوالات پاسخ دهید؛

این لوستر را برای چه فضایی می خواهید؟

اتاق پذیرایی، اتاق خواب، آشپزخانه یا فضاهای بزرگ مثل لابی یا تالار پذیرایی؟

چه نوع لوستر مدرنی را می‌پسندید؟ کاملاً مینیمال، کمی مینیمال و کمی هم پر زرق و برق تجملاتی و با جزئیات زیاد؟

ابعاد فضایی که می‌خواهید لوستر را در آن نصب کنید چقدر است و به لوستری با چه ابعادی نیاز دارید؟

تمایل به انتخاب چه متریالی برای ساخت لوستر مدرن دارید؟ استنلس استیل، چوب، آهن آبکاری شده، برنز یا مواد دیگر؟

نیاز به چه مقدار نور در فضا دارید و باید از چه سبک لامپی برای نورپردازی استفاده کنید؟

برای اینکه بدانید از چه تجهیزات روشنایی و چه نوع لامپ هایی استفاده کنید باید بدانید که لوستر را برای چه هدفی خریداری می کنید؟ تنها برای تکمیل دکوراسیون منزل یا به منظور نورپردازی بیشتر؟

لوستر مدرن رامند دکور، از متریال پایه استنلس استیل تشکیل شده است. رامند دکور یک مجموعه صنعتی سفارشی ساز است. این بدین معناست که لوستر استیل شما با هر سبک، اندازه و مدلی توسط رامند دکور به صورت سفارشی قابل ساخت است. این سبک لوستر در بسیاری از فضا ها مانند اتاق پذیرایی، اتاق خواب، آشپزخانه، سرویس ها، راه پله ها، لابی ها و فضاهای بزرگ تجاری مانند فروشگاه ها، مرکز خرید ها، دفتر کار، راهروها و … قابل استفاده است.

همچنین مدل‌های متنوعی برای دیگر تجهیزات نورپردازی مانند لوسترهای دیوارکوب و انواع آباژور در طرح های بسیار خاص و مینیمال توسط رامند دکور ساخته می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه انتخاب مدل لوستر و تعیین قیمت آن می توانید با کارشناسان رامند تماس حاصل فرمایید.

Rate this page