پایه آیفون استیل (استند آیفون استیل) یکی از محصولات خاص و زیبای گروه رامند دکور است. امروزه درصد بسیاری از ساختمان‌های مسکونی و اداری دارای آیفون تصویری هستند، چراکه یکی از راه‌های تامین امنیت ساختمان استفاده از آیفون‌های تصویری و دوربین‌های مداربسته برای دیدن و حتی ثبت و ضبط تصویر افراد است.

یکی از مشکلات این آیفون‌ها زاویه‌ی تصویر برداری آنهاست. این مسئله حتما برای خیلی از ما اتفاق افتاده است که هنگامی که زنگ ساختمان را می‌زنیم برای اینکه تصویرمان دیده شود نباید به سمت درب برویم، باید مدتی رو‌به‌روی آیفون صبر کنیم تا میزبان تصویر ما را ببیند. اما با وجود یک پایه‌ی آیفون با زاویه و ارتفاع متناسب این مشکل حل می‌شود.

همچنین برای استفاده‌ی معلولان برای فشردن زنگ درب یا هر دکمه‌ی دیگر، حتما نیاز به پایه یا استند می‌باشد.

این محصول در طرح های بسیار متنوع موجود است، همچنین امکان ساخت طرح‌های سفارشی مشتری نیز وجود دارد. این سازه می‌تواند محلی برای نصب آیفون های تصویری کنار درب ورودی برای ساختمان های درخور و لوکس باشد. از مزیت های دیگر استفاده از پایه آیفون استنلس استیل رامند دکور می توان به زیبایی بخشیدن بی حد و مرز و خیره کننده به نمای ساختمان و به روز ساختن طراحی نمای خارجی ساختمان اشاره نمود. چراکه طراحان ساختمان‌های لوکس علاوه بر انتخاب درب استیل مناسب، حتما فکری برای خاص جلوه دادن هر بخش از نمای آن دارند.

برای طراحی و ساخت پایه های آیفون نیز می توان از متریال های چوب و شیشه در کنار استنلس استیل بهره برد. گروه رامند دکور قادر به تولید انواع طرح های سفارشی دریافتی از مشتریان عزیز نیز می باشد. نمونه های بسیار خاص و طراحی های بسیار مدرن رامند دکور در زمینه پایه ی آیفون استنلس استیل را در زیر مشاهده می شود.

پایه آیفون (استند آیفون) چه کاربردی داره؟

یکی از کاربردهای مهم استند آیفون استیل، دیده شدن افراد با زاویه‌ی مناسب است. کاربرد مهم بعدی تنظیم ارتفاع برای استفاده‌ی افراد معلول از زنگ و دکمه‌های مختلف است. و در نهایت زیبایی بخشیدن به نمای ساختمان و تکمیل طراحی خاص و مدرن نمای بیرونی با انتخاب استند آیفون استنلس استیل عملی خواهد شد. به‌علاوه این سازه سطح مناسبی برای نمایش نام ساختمان می‌باشد.

محدودیت توی طراحی و ساخت استند آیفون استیل هست ؟

خیر، هر طرحی که به لحاظ تکنیکی قابلیت ساخت داشته باشد و متریال آن در ایران موجود باشد توسط تیم رامند دکور ساخته می‌شود. معمولا پایه آیفون استیل از ورق، لوله، و پروفیل استیل ساخته می‌شود.

پایه‌ی آیفون استیل پوشش‌ده همه پانل ها هست؟

بله، امکان نصب تمامی پانل‌ها در پایه آیفون‌های استیل رامند وجود دارد.

میشه پایه‌ی آیفون رو با صندوق پست ترکیب کرد ؟

بله، می‌توان طرح ترکیبی برای پایه‌ی آیفون استیل با صندوق پست درنظر گرفت و آن‌را ساخت.

پایه آیفون رو بعد از تموم کردن کار کف ساختمان میشه کار کرد؟

نصب پایه‌ی آیفون استیل رامند قبل از اتمام سنگ کف انجام می‌پذیرد، اما در برخی موارد که کار سنگ کف و کف‌سابی انجام شده، بعد از اتمام پوشش کف می‌توان آن را با یک صفحه ستون فولادی به زمین پیچ کرد که از امنیت کافی نیز برخوردار است.

پایه‌ی آیفون استیل در برابر سرقت ایمن هست؟

بله، تیم رامند دکور از روش نصب ایمنی برای نصب استند استیل آیفون استفاده می‌کند که بعدا نمی‌توان آن‌را از سطح زمین جدا کرد.

زمان مورد نیاز برای ساخت و ارسال پایه آیفون سفارشی چقدره؟

حداکثر بین 3 تا 7 روز کاری پایه‌ی آیفون استنلس استیل توسط تیم رامند دکور ساخته می‌شود.

پایه آیفون استیل طلایی هم می‌سازید؟

بله، امکان ساخت تمامی طرح‌ها با رنگ طلایی برای متریال استیل وجود دارد.

طرحی که برای پایه‌ی آیفون دارم فقط از استیل نیست، از متریال چوب و شیشه هم به صورت تلفیقی استفاده می‎کنید؟

بله، امکان استفاده از متریال‌های مختلف هم در کنار استنلس استیل وجود دارد.

اگر استند آیفون برای منزل نصب کنیم، امکان باز شدن و بازدید پانل آیفون از بین نمی‌ره؟

خیر، پایه‌ی آیفون استنلس استیل رامند دکور به شکلی ساخته می‌شود که امکان باز شدن و بازدید یا تعمیر پانل وجود داشته باشد.

2/5 - (1 امتیاز)