چهار پایه استیل

 

چهارپایه استیل یا چارپایه طبق تعریف فرهنگ معین وسیله ای چوبی یا فلزی با چهار عدد پایه برای نشستن یا قرار دادن وسیله ای روی آن می باشد. در گذشته بیشتر چهار پایه ها چوبی بودند، اما امروزه چهار پایه های فلزی متداول تر هستند و بهترین و زیباترین نمونه آن چهار پایه استیل است. برخی از چهارپایه ها بیش از حد معمول ارتفاع دارند و می توان روی آن بالا رفت تا به قسمت بالایی دیوار یا سقف دست پیدا کرد. برخی از چهارپایه ها نیز به عنوان پایه برای لوازم دکوری یا گلدان ها استفاده می شوند.

چهارپایه استیل در کنار مقاومت بسیار بالا و کیفیت بی نظیر زیبایی چشم نوازی نیز دارد. این محصول رامند دکور قابل سفارش در انواع سایزها و مدلهای متفاوت است. زیرا رامند دکور یک مجموعه سفارشی ساز است و شما می توانید سایز و مدل انتخابی خود را کاملا مطابق سلیقه شخصی و نیاز خود سفارش دهید. چهارپایه استیل یکی از مهمترین ملزومات هر خانه است. زیرا در بسیاری از موارد نیاز به وسیله ای برای قرار دادن زیر پای خود خود داریم تا بتوانیم به قسمت های بلندتر منزل برای تمیز کردن و سایر کارها دست پیدا کنیم.

کاربرد چهار پایه استیل

این فقط یکی از ساده ترین موارد استفاده از چهار پایه استیل است. این وسیله می تواند در طرح های ظریف تر و شکیل تر به عنوان صندلی کانتر آشپزخانه و یا صندلی جزیره استفاده شود.

مزیت چهار پایه استیل نسبت به دیگر متریال های مصرفی شکیل تر بودن و مقاومت بالا تر آن است. زیرا برخی از چهارپایه ها به دلیل شکل ابتدایی و زمخت خود باید همیشه در پستوی آشپزخانه ها یا بالکن ها قرار بگیرند! اما طرح های جدید و مدل های زیبای چهار پایه های رامند دکور نه تنها می تواند در معرض دید قرار بگیرد، بلکه بسیاری از اوقات به عنوان یک کالای لوکس یا دکوری در گوشه ای از خانه قرار داده می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر راجع به این محصول و قیمت آن می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

Rate this page