چوب لباسی

آویزهای لباس استنلس استیل رامند در خانه و محل کار و محیط های عمومی مانند اداره‌جات و شرکت ها کاربرد دارد. این وسیله برای مرتب ساختن و نظم دادن به لباس های مختلف ساخته شده است. مزیت چوب‌لباسی های ایستاده نسبت به مدل‌های دیگر، اشغال فضای فوق‌العاده کم است. و کاملاً مناسب فضاهای کوچک است. چوب لباسی وسیله ای است که همه روزه از آن استفاده می گردد. پس باید از متریالی مقاوم و محکم ساخته شود. همچنین باید تحمل وزن های بالاتر را نیز داشته باشد؛ مثلاً برای آویزان کردن کت ها و پالتوهای سنگین یا کیف ها.

رامند دکور از انواع و اقسام پروفیل و لوله‌ی استنلس استیل با ضخامت های مناسب برای ساخت چوب لباسی و جالباسی استفاده می‌کند. تا مقاومت کافی را برای آویختن البسه‌ی سنگین و کیف ها داشته باشند. همچنین متریال استنلس استیل ضد زنگ و ضد خوردگی است و زیبایی خود را تا سال‌های سال حفظ می‌کند. رنگ رخت‌آویز ساخته شده از استیل به هیچ عنوان تغییر نمی کند.

چرا آویز لباس ایستاده؟

بسیاری از ما در منزل از رخت آویز های قابل نصب پشت در استفاده می کنیم. اما لازم به ذکر است که این چوب‌لباسی ها قادر به نگهداری از لباس های زیاد و یا پر حجم نیستند. به علاوه اگر بیشتر از سه چهار تکه لباس از آن آویزان کنید،اتاق ظاهری نامرتب و به هم ریخته پیدا می‌کند. بنابراین می‌توان از یک آویز لباس ایستاده، برای لباس های بزرگ و پر حجم استفاده کرد. این رخت‌آویز بهترین انتخاب برای شرکتها و ادارات است.

تنوع در آویز لباس های استیل رامند دکور بسیار بالاست. می توانید در بین آنها نمونه‌هایی را پیدا کنید که وقتی لباس های خود را به‌آن آویزان می کنید، به هیچ وجه چروک نشوند. به دلیل اینکه شاخه های آن به شکلی طراحی شده‌اند تا لباس های شما را به بهترین شکل نگه دارند. برای آویز لباس ایستاده، حتماً باید به این نکته توجه کنید، که آویز لباس شما پایه هایی سنگین و محکم داشته باشند. در غیر این صورت در اثر فشار و وزن بالای پوشاک، احتمال سقوط آن وجود دارد. اما چوب‌لباسی های استنلس استیل رامند به شکلی طراحی شدند که سنگینی لازم را برای جلوگیری از این اتفاق داشته باشند.

پس از کار آمد بودن و استحکام چوب لباسی، باید از نقطه نظر زیبایی شناسی به آن نگاه کرد. میتوانید طراحی های مدرن و شیک رخت آویزهای رامند دکور را در مدل های زیر مشاهده کنید.رامند دکور مدل های بسیار متنوعی برای چوب لباسی و جالباسی استنلس استیل دارد که می توانید آنها را در زیر تماشا کنید. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با ما تماس بگیرید.

 

Rate this page