کابین دوش

کابین دوش فضای باز یکی از ملزومات خانه ها و ویلاهای استخر دار است. این فضا حتی در مکان هایی که استخر هم ندارد، قابل استفاده است. مثلا برای شستشو و دوش گرفتن در حیاط های بزرگ، قبل از ورود به منزل قابل استفاده است. مخصوصا بعد از بازی کودکان که قطعا نمی‌خواهید با دست و پای خاکی و کثیف وارد فضای داخلی منزل شوند.

حمام فضای باز می‌تواند برای هر دکوراسیون مدرن، سنتی یا روستیکی ساخته شود. و برای هر سلیقه‌ی خاص، متریال خاصی در بازار برای ساخت آن وجود دارد. مثلا کابین های چوبی، شیشه‌ای، استیل، پی وی سی، سنگی، بتنی و … .برای دیدن آلبوم بسیار متنوع دوش‌های فضای باز برای طراحی اختصاصی حمام فضای باز خاص خود اینجا کلیک کنید.

همچنین برخی دوش‌های بسیار جالب و جدید وجود دارند که آب را از پایین به بالا می‌پاشند و دوش گرفتن را سریع‌تر، راحت تر و دلپذیر تر می‌کنند. این دوش ها فقط از یک صفحه تشکیل شده که وقتی پا را روی آن قرار می دهیم، شروع به پاشیدن آب از نازل های ریزی از پایین به بالا می‌کنند. می‌توانید عکس‌های این کالا را در مقاله‌ی انواع کابین دوش مشاهده کنید.

رامند دکور انواع کابین دوش در ابعاد استاندارد و سفارشی را طبق نظر و سلیقه‌ی مشتری تولید می‌کند. کابین دوش ساخته شده توسط رامند دکور از جنس استنلس استیل و متریال‌های دیگر مانند چوب ترمو می‌باشد. همکاران ما در بخش فروش آماده‌ی مشاوره رایگان و پاسخ‌گویی به هرگونه سوالات شما مشتریان عزیز هستند. کافی‌ست با ما تماس بگیرید.

 

Rate this page